Demonstrācijas interneta veikals.
Interneta veikalu izstrāde. Gatavu risinājumu tirdzniecība. Interneta veikalu izstrādes saziņai, mājas lapu uzturēšanai: 101@101.lv.


  Preces: 0
Kopā: EUR 0.00
  LV RU
Sākums | Par mums | Preču pasūtīšana | Preču piegāde | Garantija | Kontakti | Pirkt kredītā | Distances Līgums |
Durvis
JUMTA LOGI - VELUX, ROTO, FAKRO
Jumta lūkas
Palodzes
Bēniņu kāpnes
Jumtu materiāli
PLĀTŅU MATERIĀLI | OSB | Saplāksnis | Durelis | Magnezīts | Isoplaat | Fibrolīts
Riģipsis +
CEMBRIT
SILTUMIZOLĀCIJA | VATE | PUTUPOLISTIROLS
BLOKI, PAMATU BLOKI, PĀRSEDZES, GRODI
BRUĢIS
Sausie maisījumi
VINCENTS POLYLINE Būvķīmija
Armatūra
Karogu Masti
Žogi | Pītie un Paneļu
LEICA Mērinstrumenti
MAKITA Instrumenti
BOSCH Instrumenti
NEATO Robotics Putekļu Sūcēji
METABO Instrumenti
AEG Instrumenti
DEWALT Instrumenti
RYOBI Instrumenti
KARCHER
FEIN Multi Instrumenti
TELWIN Metināšanas Iekārtas
McCULLOCH Dārza Tehnika
GARDENA Dārza Tehnika
HONDA Dārza Tehnika
LASERLINER Mērierīces
APKURES TEHNIKA
Grīdas Segumi
Koksnes Polimēra Dēļi
Bostik Līmes, Hidroizolācija, Grīdas Betoni
Zviedru krāsas
LANDORA Krāsas
Vannasistabas Hidroizolācijas Materiāli
Keramzīts
MEATBO Ūdens sūkņi un kompresori
Elektroģeneratori
Sastatnes un trepes
Caurules
Siltumnīcas
Piekaramie Griesti

HONDA Dārza Tehnika


Demonstrācijas interneta veikals.
Interneta veikalu izstrāde. Gatavu risinājumu tirdzniecība. Interneta veikalu izstrādes saziņai, mājas lapu uzturēšanai: 101@101.lv.
Profesionālie Dārza Traktori HONDA HF2622HM un HF2417HM


Izbaudiet priekšrocības un gandarījumu ko sniedz HONDA premium klases dārza tehnika. Piedāvājumā Honda dārza traktori un robotizētie zāles pļāvēji.

Lai arī HONDA dārza traktori ir vienmēr pieejami kādā no mūsu noliktavām, tomēr aicinām Jūs pirms pasūtīšanas sazināties ar mūsu darbiniekiem, lai precizētu dārza traktoru komplektāciju, modeli un pieejamību. Ja Jūsu izvēlētais modelis nav uz vietas, to var ērti pasūtīt un saņemt dažu dienu laikā.

Tel.Nr. birojā (+371)

Att. Nosaukums SpecifikācijaSvars
(kg)
JaudaPļaušanas Platums
(cm)
Garantija Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai

Profesionālais Dārza Traktors Honda HF2417HM 530cc 102cm
Premium klases dārza traktors ir teicami piemērots lieliem zālieniem, parkiem un sporta laukumiem. Radīts, lai sasniegtu labāko pļaušanas un nopļautās zāles savākšanas rezultātu, neatkarīgi no pļaujamās zāles stāvokļa. Dzinējs: 4 taktu HONDA Pro OHC V-twin 530cc; Riteņu piedziņas tips: aizmugurējais; Braukšanas ātrums: līdz 8,2 km/h; Degvielas tvertnes tilpums: 8,5 L; Zāles savācējgroza iztukšošana: manuāla; Pozīcijas un pļaušanas augstuma regulēšana: 7 (30-90cm) Izmēri (GxPxA): 2480x1050x1120mm239.09.4kW/2,800rpm10260/24 mēn. 4089.99 EUR

Profesionālais Dārza Traktors Honda HF2622HM 688cc 122cm
Premium klases zāliena traktors ir teicami piemērots lieliem zālieniem, parkiem un sporta laukumiem. Radīts, lai sasniegtu labāko pļaušanas un nopļautās zāles savākšanas rezultātu, neatkarīgi no pļaujamās zāles stāvokļa. Dzinējs: 4 taktu HONDA Pro OHV V-twin 688cc; Riteņu piedziņas tips: aizmugurējais; Braukšanas ātrums: līdz 8,2 km/h; Degvielas tvertnes tilpums: 8,4 L; Zāles savācējgroza iztukšošana: manuāla; Pozīcijas un pļaušanas augstuma regulēšana: 7 (30-90cm) Izmēri (GxPxA): 2480x1260x1120mm.245.0013.8kW/2,800rpm12260/24 mēn. 4949.99 EUR
Kopā:Robotizētie Zāles Pļāvēji HONDA Miimo 310 un Miimo 520


HONDA Robotizētie zāles pļāvēji Miimo

Lai izveidotu veselīgu ideāla izskata dārzu, Miimo apbrauc šķēršļus un vienlaikus mulčē zāli. Papildus zemam trokšņu līmenim, labam sniegumam un izturībai jebkuros laika apstākļos, Miimo spēj parūpēties pats par savu uzlādi. Bet vislabākais – Miimo, pateicoties saviem drošajiem asmeņiem un efektīvajiem 360° sensoriem, nerada nekādus draudus tuvumā esošiem mājdzīvniekiem un bērniem. Tādejādi Jūs varat droši atpūsties un ļaut Miimo mierīgi paveikt savu darbu.
Izstrādāts Jums un Jūsu dārzam - Miimo funkcijas ir konfigurējamas, precīzi ņemot vērā Jūsu dārza vajadzības. Tādēļ Miimo pļaujmašīnai ir izstrādāta 5 zonu vadības kontroles sistēma. Miimo darbību ir iespējams konfigurēt arī saskaņā ar Jums piemērotu laika grafiku.
Griešanas rezultāts atbilstoši Jūsu vajadzībām – Miimo pļaujmašīnas katram ritenim ir 25 vatu motors, bet asmeni darbina viens 56 vatu motors. Miimo jau pirmajā pļaušanas reizē nopļauj pat visbiezāko zālienu. Miimo 310 ir piemērots zāles pļāvējs dārzam, kura platība ir līdz 2000m2.
Ilgstošas darbības litija jonu akumulatori. Izturīgs polimēru materiāla korpuss. Mulčēšana nodrošina labāko pļaušanas rezultātu - Miimo sasmalcina nopļauto zāli un atstāj to kā mēslojumu uz zāliena.
Ērta automātiskā uzlādes stacija – ja akumulatora uzlādes līmenis ir zem 30%, tad pļaujmašīna pati virzās uz automātisko uzlādes staciju, lai uzsāktu uzlādi, bet pēc uzlādes patstāvīgi turpina iesākto darbu.
Regulējams pļaušanas augstums – pļaušanas augstums ir regulējams intervālā no 20 līdz 60 mm.
Aizsargāts pret atmosfēras iedarbību.
Vienkārši lietojams vadības panelis - Miimo vadības funkciju displejs ir skaidri saskatāms, bet vadības paneļa funkciju izvēlei ir loģiska uzbūve, kas būtiski atvieglo Miimo taimera un funkciju iestatīšanu.
Aizsardzība pret zādzību ar PIN kodu – vienmēr, kad Miimo tiek pacelts, tas raida dzirdamu skaņas signālu, un pēc pacelšanas iedarbojas tikai tad, ja tiek ievadīts PIN kods.
Pļaušana uz nogāzēm – Virziena sensori nodrošina Miimo taisnu kustību un precīzu sapratni par atrašanās vietu pat tad, ja tas pārveidojas uz nogāzēm.

Ātri reaģējoši sadursmes un pacēlumu sensori - Miimo ir aprīkots ar sadursmes sensoriem, kuri nekavējoties aptur iekārtu, ja tā nonāk kontaktā ar cilvēku vai dzīvnieku. Pēc tam Miimo turpina darbu, pārvietojoties kādā citā virzienā.
Videi draudzīgs un ar zemām ekspluatācijas izmaksām.
Pateicoties neesošajam trokšņu līmenim, Miimo darbojas gandrīz nemanāmi.

Lai arī HONDA Miimo robotizētie zāles pļāvēji ir vienmēr pieejami kādā no mūsu noliktavām, tomēr aicinām Jūs pirms pasūtīšanas sazināties ar mūsu darbiniekiem, lai precizētu mauriņa pļaušanas robotu komplektāciju, modeli un pieejamību. Ja Jūsu izvēlētais modelis nav uz vietas, to var ērti pasūtīt un saņemt dažu dienu laikā.

Tel.Nr. birojā (+371)

Papildus informāciju varat saņemt arī apmeklējot Honda Miimo mājas lapu.

Att. Nosaukums SpecifikācijaGarantija Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai

Robotizēts zāles pļāvējs Honda Miimo HRM520 3000m2
Darba platība (m2) / stundā (m2/h): 3000 / 125 Pļaušanas metode: Gadījuma / Konkrēta virziena / Kombinēta Pļaušanas sistēma: 3 rotējoši asmeņi Piedziņas motors / Asmeņu motors: Bezsuku 25 W x 2 / Bezsuku 56 W Litija jonu akumulators: Li-ion 21,6 V – 4,0 Ah Pļaušanas platums (mm) / Pļaušanas augstums (mm): 220/20-60 (7 pakāpes) Skaņas līmenis LwA: 62 dB Komplektā esošais robežvads un skavas: 300 m / 300 gab.24 mēn. 2689.99 EUR

Robotizēts zāles pļāvējs Honda Miimo HRM310 2000m2
Pļaušanas metode: Gadījuma / Konkrēta virziena / Kombinēta Pļaušanas sistēma: 3 rotējoši asmeņi Piedziņas motors / Asmeņu motors: Bezsuku 25 W x 2 / Bezsuku 56 W Litija jonu akumulators: Li-ion 21,6 V – 2,0 Ah Pļaušanas platums (mm) / Pļaušanas augstums (mm): 220/20-60 (7 pakāpes) Skaņas līmenis LwA: 62 dB Komplektā esošais robežvads un skavas: 200 m / 200 gab.24 mēn. 2399.99 EUR
Kopā: