Demonstrācijas interneta veikals.
Interneta veikalu izstrāde. Gatavu risinājumu tirdzniecība. Interneta veikalu izstrādes saziņai, mājas lapu uzturēšanai: 101@101.lv.


  Preces: 0
Kopā: EUR 0.00
  LV RU
Sākums | Par mums | Preču pasūtīšana | Preču piegāde | Garantija | Kontakti | Pirkt kredītā | Distances Līgums |
Durvis
JUMTA LOGI - VELUX, ROTO, FAKRO
Jumta lūkas
Palodzes
Bēniņu kāpnes
Jumtu materiāli
PLĀTŅU MATERIĀLI | OSB | Saplāksnis | Durelis | Magnezīts | Isoplaat | Fibrolīts
Riģipsis +
CEMBRIT
SILTUMIZOLĀCIJA | VATE | PUTUPOLISTIROLS
BLOKI, PAMATU BLOKI, PĀRSEDZES, GRODI
BRUĢIS
Sausie maisījumi
VINCENTS POLYLINE Būvķīmija
»  Koka un Parketa Līmes
»  Lineļļa Kokam
»  Koksnes aizsardzības līdzekļi - antiseptiķi, antipirēni
»  Hidroizolācijas
»  Piedevas būvjavām un betonam
»  Veidņu eļļa
»  Gruntis
»  Virsmas apstrādes materiāli
»  Lineļļas krāsas un beices
Armatūra
Karogu Masti
Žogi | Pītie un Paneļu
LEICA Mērinstrumenti
MAKITA Instrumenti
BOSCH Instrumenti
NEATO Robotics Putekļu Sūcēji
METABO Instrumenti
AEG Instrumenti
DEWALT Instrumenti
RYOBI Instrumenti
KARCHER
FEIN Multi Instrumenti
TELWIN Metināšanas Iekārtas
McCULLOCH Dārza Tehnika
GARDENA Dārza Tehnika
HONDA Dārza Tehnika
LASERLINER Mērierīces
APKURES TEHNIKA
Grīdas Segumi
Koksnes Polimēra Dēļi
Bostik Līmes, Hidroizolācija, Grīdas Betoni
Zviedru krāsas
LANDORA Krāsas
Vannasistabas Hidroizolācijas Materiāli
Keramzīts
MEATBO Ūdens sūkņi un kompresori
Elektroģeneratori
Sastatnes un trepes
Caurules
Siltumnīcas
Piekaramie Griesti

VINCENTS POLYLINE Būvķīmija > Koksnes aizsardzības līdzekļi - antiseptiķi, antipirēni


Demonstrācijas interneta veikals.
Interneta veikalu izstrāde. Gatavu risinājumu tirdzniecība. Interneta veikalu izstrādes saziņai, mājas lapu uzturēšanai: 101@101.lv.
Sauna Oil Aizsarglīdzeklis kokam mitrās telpās

Vincents Polyline “Sauna Oil” - Aizsarglīdzeklis kokam mitrās telpās.

Šķīdinātājus nesaturoša eļļa “Sauna Oil”. Paredzēta koka un koka šķiedras virsmu aizsardzībai no mitruma un netīrumiem telpās ar paaugstinātu mitrumu (sienas, griesti, grīdas, durvis mazgāšanas telpās, vannas istabās un ģērbtuvēs). Lieliski izceļ koka struktūru, var izmantot koksnes apstrādei dzīvojamās telpās.

Lietošana: Attīra darba virsmu no putekļiem un netīrumiem. Ja nepieciešams, nelīdzenas virsmas noslīpē. Uzklāšanu veic ar otu vai rulli. Pēc 20–30 min. neiesūkušos “Sauna Oil” noslauka ar salveti vai drānu. Atkarībā no koksnes veida un apstrādes, ja nepieciešams pēc nožūšanas klāj atkārtoti. Dažām koku sugām “Sauna Oil” var nedaudz mainīt toni, tāpēc sākotnēji jāizmēģina uz līdzīga materiāla. Žūšana. Katru nākamo slāni var klāt pēc 1–2 dienām. Ieteicamā žūšanas temperatūra ir 20°C pie relatīvā gaisa mitruma 60%.


Patēriņš: 8–12 m2 /l.

Darbarīku tīrīšana: ar ūdeni un ziepēm. Uzglabāšana. Sargāt no sasalšanas! Noslēgtā oriģinālajā ražotāja tarā ― divi gadi no izgatavošanas brīža. P102 Sargāt no bērniem.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai

Vincents Polyline Sauna Oil koka virsmas aizsardzības eļļa 1L
1.0L Metāla bundža 105.49 EUR
Kopā:Priežu Darva Koksnes Aizsarglīdzeklis Vincents Polyline

Vincents Polyline „Darva” Priežu darva – koksnes aizsarglīdzeklis.


Lietojums: Priežu darvu izmanto koksnes impregnēšanai, koka izstrādājumu (laivu, pāļu, mietu, koka jumtu utt.) un guļbūvju aizsardzībai pret puvi, trupi un citām bioloģiskām sēņu infekcijām, koka virsmu aizsardzībai pret UV starojumu un novecošanu. Priežu darva labi iesūcas neēvelētā koksnē, piešķir koksnei tumši brūnu un ūdensizturīgu virsmu. Izstrādājums „Darva” satur 100% priežu celmu darvu. Var atšķaidīt ar terpentīnu un linsēklu eļļu.

Priekšdarbi: Koksnes virsmu attīra, ja nepieciešams, slīpē un dezinficē ar izstrādājumu „FUNGI”, uzsmidzinot vai šķidrumu uzklājot ar mīkstu otu. Darbus turpina pēc virsmas nožūšanas. Maksimālais koksnes mitrums – 18%, gaisa mitrums – 80%. Iepriekš apstrādātas koka virsmas attīrīt no lakas, krāsas un citām vielām. Instrukcija. Strādājot telpās, ir jānodrošina laba gaisa apmaiņa. Uz virsmas izstrādājumu „Darva” klāj plānā, vienmērīgā kārtā. Priežu darva neizžūst, tā iesūcas koksnē. Koksnes galus apstrādā īpaši rūpīgi. Atmosfēras iedarbībai pakļautās daļas atkārtoti apstrādā pēc 2–3 gadiem. Patēriņš neēvelētām virsmām – 3–5 m²/L. Darbarīkus mazgāt ar terpentīnu. Rokas mazgāt ar ziepēm un ūdeni.

Uzglabāšana: Sargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš ir divi gadi no izgatavošanas datuma. Izgatavošanas datumu skatīt uz iepakojuma.

Brīdinājums! Ja atšķaidīšanai ir izmantota linsēklu eļļa, priežu darvas slaucīšanai izlietotie materiāli ir jāsadedzina vai jāsamērcē ūdenī, jo, oksidējoties gaisā, tie var pašaizdegties. H317 Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. P102 Sargāt no bērniem. P280 Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes. P302 + P352 SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu daudzumu ziepju un ūdens. P333 + P313 Ja rodas ādas kairinājums vai izsitumi: lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura / tvertnes saskaņā ar ķīmisko vielu iznīcināšanas noteikumiem.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai

Priežu Darva 1L Vincents Polyline koksnes aizsarglīdzeklis
1.0L Metāla bundža 107.79 EUR
Kopā:INWOOD CLASSIC Antiseptiķis koncentrāts iekšdarbiem un ārdarbiem
VINCENTS Polyline Antiseptiķi INWOOD Classic izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs iekštelpās un ārdarbos, kā arī saskarsmē ar grunti – zāģmateriālu aizsardzībai un koka izstrādājumu aizsardzībai pret trupi. Apstrādāto koksni var pārklāt ar krāsu vai laku. Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju. Nesatur hromu, arsēnu un amonjaku.


LIETOŠANAS INSTRUKCIJA. Antiseptiķi INWOOD Classic uz koka virsmas uzklāj ar otu, rullīti, uzsmidzina (2-4 reizes) vai koka detaļas impregnē ar mērcēšanas palīdzību no 2h līdz 24h vannās (tilpnēs, tvertnēs u.c.). Antiseptiķi INWOOD Classic 1L koncentrāta ir jāatjauc ar 1L ūdens. Koksnes apstrādes process ir jāizpilda ārpus telpām vai labi vēdinātās telpās izmantojot aizsardzības inventāru (gumijas cimdi, aizsargbrilles, darba apģērbs).

Patēriņš 3–5 m²/L (gatavs darba šķīdums). Koksnei jābūt sausai.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai gb.

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis koksnei bezkrāsains 5L
5 L 107.11 EUR

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis koksnei bezkrāsains 10L
10 L 112.52 EUR

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis koksnei bezkrāsains 25L
25 L 127.75 EUR
Kopā:INWOOD CLASSIC Antiseptiķis, brūns vai zaļš, koncentrāts iekšdarbiem un ārdarbiem
Antiseptiķi INWOOD Classic izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs iekštelpās un ārdarbos, kā arī saskarsmē ar grunti – zāģmateriālu aizsardzībai un koka izstrādājumu aizsardzībai pret trupi. Apstrādāto koksni var pārklāt ar krāsu vai laku. Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju. Nesatur hromu, arsēnu un amonjaku.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA.

Antiseptiķi INWOOD Classic uz koka virsmas uzklāj ar otu, rullīti, uzsmidzina (2-4 reizes) vai koka detaļas impregnē ar mērcēšanas palīdzību no 2h līdz 24h vannās (tilpnēs, tvertnēs u.c.). Antiseptiķi INWOOD Classic 1L koncentrāta ir jāatjauc ar 1L ūdens. Koksnes apstrādes process ir jāizpilda ārpus telpām vai labi vēdinātās telpās izmantojot aizsardzības inventāru (gumijas cimdi, aizsargbrilles, darba apģērbs).

Patēriņš 3–5 m²/L (gatavs darba šķīdums). Koksnei jābūt sausai.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai gb.

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis brūns vai zaļš 5L
5 L 108.25 EUR

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis brūns vai zaļš 10L
10 L 114.23 EUR

INWOOD CLASSIC Antiseptiķis brūns vai zaļš 25L
25 L 134.15 EUR
Kopā:INWOOD ECO Antiseptiķis, koncentrāts iekšdarbiem un ārdarbiem
Antiseptiķi INWOOD Eco izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs iekštelpās un ārdarbos, kā arī saskarsmē ar grunti – zāģmateriālu (latas, dēļi, spāres, brusas u.c.) aizsardzībai un koka izstrādājumu (dārza mēbeles, gājēju celiņi, eiropaletes u.c.) aizsardzībai pret trupi. Ja nepieciešams, apstrādāto koksni var pārklāt ar krāsu vai laku, lai uzlabotu ārējo apdari. INWOOD Eco satur vara bāzisko karbonātu, kas nodrošina fiksāciju un neizskalošanos koksnē. Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju. Nesatur hromu, arsēnu un amonjaku.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Koksnes aizsardzības līdzekli INWOOD Eco uz koka virsmas uzklāj ar otu, rullīti, pulverizatoru (2 - 4 reizes) vai koka detaļas impregnē ar mērcēšanas palīdzību vannās (tilpnēs, tvertnēs u.c.) no 2-24 stundām.Apstrādājot iekštelpas, antiseptiķa INWOOD Eco 1 L koncentrāts ir jāatjauc ar 9 L ūdens. Apstrādi veicot āra objektiem, 1 L koncentrāts ir jāatjauc ar 4 L ūdens.

Patēriņš 3–5 m²/L (gatavs darba šķīdums). Koksnei jābūt sausai. Uzglabāt hermētiskā tarā 24 mēnešus. Izgatavošanas datumu skatīt uz iepakojuma.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai gb.

INWOOD ECO Antiseptiķis Kokam 1L
1 L 105.55 EUR

INWOOD ECO Antiseptiķis Kokam 5L
5 L 122.48 EUR

INWOOD ECO Antiseptiķis Kokam 10L
10 L 141.69 EUR

INWOOD ECO Antiseptiķis Kokam 25L
25 L 199.60 EUR
Kopā:INWOOD FIRE Antipirēns bezkrāsains, iekšdarbiem
Antipirēnu INWOOD Fire izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs – zāģmateriālu (latas, dēļi, spāres, brusas u.c.) apstrādei, kas nodrošina grūti degošas vai grūti uzliesmojošas koksnes iegūšanu, kā arī aizsargā koksnes virsmu no trupes, sēņu un kukaiņu iedarbības. Antipirēnu INWOOD Fire pielieto arī koksnes profilaktiskai pretuguns aizsargapstrādei slēgtās būvkonstrukcijās, kuras nav pakļautas tiešai atmosfēras nokrišņu iedarbībai (iekštelpās). Antipirēnu INWOOD Fire var pārklāt ar cita veida pārklājumiem (lakas, krāsas ), lai uzlabotu koka ārējo apdari. Antipirēna INWOOD Fire darbības mehānisms - uz koka virsmas veido plēves pārklājumu, kas liesmas iedarbībā pārvēršas sausā putu slānī un kavē liesmu piekļūšanu koksnes virsmai. Nav toksisks, nesatur polibrominētos difenilēterus (PBDE). Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Antipirēnu INWOOD Fire uz koka virsmas uzklāj ar otu, rullīti vai pulverizatoru (2 - 4 reizes) ar intervālu starp apstrādēm ne mazāku kā 6 stundas vai koka detaļas impregnē ar mērcēšanas palīdzību vannās (tilpnēs, tvertnēs u.c.) no 2 līdz 24 stundām. Patēriņš 300 – 350g /m² (atkarībā no koksnes veida, mitruma, virsmas gluduma u.c.). Apstrādes laikā temperatūrai jābūt ne zemākai, kā +5 °C, koksnes mitrumam pirms apstrādes jābūt 18 %. Uzglabāt hermētiskā tarā 24 mēnešus. Nesasaldēt. Izgatavošanas datumu skatīt uz iepakojuma.

UGUNSDROŠĪBAS KLASE C-s2,d0. Degtspējas grupas aizsargājošā efektivitāte saskaņā ar LVS EN13501-1+A1:2010.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai gb.

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam bezkrāsains 1L
5 L 107.11 EUR

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam bezkrāsains 10L
10 L 112.66 EUR

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam bezkrāsains 25L
25 L 130.59 EUR
Kopā:INWOOD FIRE Antipirēns sarkans iekšdarbiem
Antipirēnu INWOOD Fire izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs – zāģmateriālu (latas, dēļi, spāres, brusas u.c.) apstrādei, kas nodrošina grūti degošas vai grūti uzliesmojošas koksnes iegūšanu, kā arī aizsargā koksnes virsmu no trupes, sēņu un kukaiņu iedarbības. Antipirēnu INWOOD Fire pielieto arī koksnes profilaktiskai pretuguns aizsargapstrādei slēgtās būvkonstrukcijās, kuras nav pakļautas tiešai atmosfēras nokrišņu iedarbībai (iekštelpās). Antipirēnu INWOOD Fire var pārklāt ar cita veida pārklājumiem (lakas, krāsas ), lai uzlabotu koka ārējo apdari. Antipirēna INWOOD Fire darbības mehānisms - uz koka virsmas veido plēves pārklājumu, kas liesmas iedarbībā pārvēršas sausā putu slānī un kavē liesmu piekļūšanu koksnes virsmai. Nav toksisks, nesatur polibrominētos difenilēterus (PBDE). Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Antipirēnu INWOOD Fire uz koka virsmas uzklāj ar otu, rullīti vai pulverizatoru (2 - 4 reizes) ar intervālu starp apstrādēm ne mazāku kā 6 stundas vai koka detaļas impregnē ar mērcēšanas palīdzību vannās (tilpnēs, tvertnēs u.c.) no 2 līdz 24 stundām. Patēriņš 300 – 350g /m² (atkarībā no koksnes veida, mitruma, virsmas gluduma u.c.). Apstrādes laikā temperatūrai jābūt ne zemākai, kā +5 °C, koksnes mitrumam pirms apstrādes jābūt 18 %. Uzglabāt hermētiskā tarā 24 mēnešus. Nesasaldēt. Izgatavošanas datumu skatīt uz iepakojuma.

UGUNSDROŠĪBAS KLASE C-s2,d0. Degtspējas grupas aizsargājošā efektivitāte saskaņā ar LVS EN13501-1+A1:2010.

Att. Nosaukums Fasējums
(L)
Cena
(EUR/gab.)
Vienību skaits pirkšanai gb.

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam sarkans 5L
5 L 107.68 EUR

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam sarkans 10L
10 L 114.80 EUR

INWOOD FIRE Antipirēns Kokam sarkans 25L
25 L 135.57 EUR
Kopā:

Durvis
» Durvis | JELD-WEN
» Durvis | VILJANDI
» PVC Durvis
» Tērauda Durvis | TOREX
» Ugunsdrošas Tehniskās Durvis
» Finierētas durvis VILA
» Finierētas durvis Grand D3 | LOZA
» Finierētas durvis Vertical-1 | ISTOK
» Finierētas durvis Mix-3 | ISTOK
» Finierētas durvis Mix-2 | ISTOK
» Finierētas durvis Horizontal-1 | ISTOK
» Finierētas durvis Horizontal-4 | ISTOK
» Finierētas durvis Diagonal-1 | ISTOK
» Finierētas durvis Klasika-H31 | LOZA
» Finierētas durvis Kvartet M10 | LOZA
» Finierētas durvis Klasika-2 | LOZA
» Finierētas durvis Verona-6 | LOZA
» Finierētas durvis Sonata-3 | LOZA
» Finierētas durvis Standart PROJECT | LOZA
» Finierētas durvis Klasika PROJECT | LOZA
» Finierētas durvis Tokio 5 D3/D11 | LOZA
» Krāsotas iekšdurvis
JUMTA LOGI - VELUX, ROTO, FAKRO
» ROTO Jumta Logi
» FAKRO Jumta Logi
» VELUX Jumta Logi
Jumta lūkas
» ROTO jumta lūkas
» VELUX jumta lūkas
Palodzes
» Glancētas PVC Palodzes Crystallit
» Matētas PVC Palodzes Crystallit
» Krāsainas PVC Palodzes Crystallit
» PVC palodzes
» Laminētas palodzes
» Ārējās palodzes
Bēniņu kāpnes
» ROTO bēniņu kāpnes
» FAKRO Bēniņu Kāpnes
Jumtu materiāli
» Metrotile Kompozīta Dakstiņi
» IKO Bitumena Šindelis
» Jumta materiāli ruļļos un bitumena mastikas
» CEMBRIT EUROFALA
PLĀTŅU MATERIĀLI | OSB | Saplāksnis | Durelis | Magnezīts | Isoplaat | Fibrolīts
» OSB
» FINIERIS (saplāksnis)
» Saplāksnis Vairumtirdzniecība
» ISOPLAAT
» Magnezīta Plates
» Durelis
» DECO Saplāksnis
» Preskartons
» Kokskaidu Plates
» Apdares Paneļi | HUNTONIT
» Griestu Paneļi | FORESTIA
» Fibrolīts
» Ozola un Oša Plātnes
Riģipsis +
» BELGIPS Riģipsis
» KNAUF Reģipsis
» Reģipša Profili
» Šinas,apmetuma vadulas un apmetuma stūri
» Reģipša skrūves
CEMBRIT
» CONSTRUCTION | CEMBRIT
» PERMABASE | CEMBRIT
» WINDSTOPPER Extreme | CEMBRIT
» MULTIFORCE | CEMBRIT
» SAUNA | CEMBRIT
» AQUABLOCK | CEMBRIT
SILTUMIZOLĀCIJA | VATE | PUTUPOLISTIROLS
» Ekstrudētais Putuplasts XPS PENOPLEX FINNFOAM TECHNONICOL
» CLIMOWOOL Minerālvate
» SPU KINGSPAN INSULATION Paneļi
» PETRALANA Akmens Minerālvate
» Putuplasts EPS
» KNAUF Vate
» PAROC Akmens Vate
» ISOROC Vate
» URSA minerālvate
» ROCKWOOL Akmens Vate
» Celtniecības Plēves
» Siltumizolācijas palīgmateriāli
» WKRET-MET Fasādes siltumizolācijas dībeļi
BLOKI, PAMATU BLOKI, PĀRSEDZES, GRODI
» Teriva
» KOLLE Beton
» TexoBlock
» bauroc
» Dzelzsbetona konstrukcijas, grodi, pamatu bloki, vāki
BRUĢIS
Sausie maisījumi
» Cements
» UNINAKS Sausie Maisījumi
» BAUMIT Sausie Maisījumi
» BOLIX Sausie Maisījumi
» SHEETROCK
» SAKRET Sausie Maisījumi
» KNAUF Sausie Maisījumi
VINCENTS POLYLINE Būvķīmija
» Koka un Parketa Līmes
» Lineļļa Kokam
» Koksnes aizsardzības līdzekļi - antiseptiķi, antipirēni
» Hidroizolācijas
» Piedevas būvjavām un betonam
» Veidņu eļļa
» Gruntis
» Virsmas apstrādes materiāli
» Lineļļas krāsas un beices
Armatūra
Karogu Masti
Žogi | Pītie un Paneļu
» Žogs ruļļos
» 3D paneļu žogi
LEICA Mērinstrumenti
» LEICA LINO Lāzera Nivelieri
» LEICA DISTO Lāzera Tālmēri
» LEICA Optiskie Nivelieri
» Mērinstrumentu Piederumi
MAKITA Instrumenti
» Makita Instrumentu Komplekti
» Makita MT Sērijas Instrumenti
» Makita Akumulatori
» Makita Akumulatora Urbjmašīnas un Skruvgrieži
» Makita Urbjmašīnas un Triecienurbjmašīnas
» Makita Perforatori un Atskaldāmie Āmuri
» Makita Ripzāģi
» Makita Figūrzāģi
» Makita Zobenzāģi
» Makita Galda Zāģi
» Makita Leņķa Slīpmašīnas
» Makita Ēveles
» Makita Multi Instrumenti
» Makita Slīpmašīnas
» Makita Motorzāģi
» Makita Dārza Tehnika
BOSCH Instrumenti
» BOSCH Elektroinstrumenti
» BOSCH Instrumentu Komplekti
» BOSCH Lāzera Mērierīces un Mērinstrumenti
» BOSCH Instrumentu Akumulatori
» BOSCH Akumulatora Instrumenti
» BOSCH Profesionālie Elektroinstrumenti
» BOSCH Dārza Tehnika
NEATO Robotics Putekļu Sūcēji
METABO Instrumenti
» METABO Akumulatora Instrumenti
» METABO Akumulatori
» METABO Slīpmašīnas
» METABO Leņķa Slīpmašīnas
» METABO zāģi
» METABO urbjmašīnas, perferatori, skrūvgrieži
AEG Instrumenti
» AEG Akumulatora Instrumentu Komplekti
» AEG Akumulatora Instrumenti
» AEG OMNIPRO Multiinstrumenti
» AEG Instrumentu Akumulatori
» AEG Leņķzāģi
» AEG Slīpmašīnas
» AEG Elektroinstrumenti
DEWALT Instrumenti
» DEWALT Instrumentu Komplekti
» DEWALT Urbjmašīnas un Skrūvgrieži
» DEWALT Leņķa Slīpmašīnas
» DEWALT Zāģi
» DEWALT Akumulatori
RYOBI Instrumenti
» Ryobi Urbjmašīnas un Perforatori
» Ryobi Akumulatora Skrūvgrieži
» Ryobi Akumulatori un Lādētāji
» Ryobi Zāģi
» Ryobi Slīpmašīnas un Multiinstrumenti
» Ryobi Instrumenti un Tehnika
KARCHER
» KARCHER Sūkņi
» KARCHER augstspiediena mazgātāji
» KARCHER Putekļu Sūcēji
» KARCHER Tīrīšanas Līdzekļi
» KARCHER Spiediena Mazgātāju Piederumi
» KARCHER Putekļu Sūcēju Piederumi
FEIN Multi Instrumenti
TELWIN Metināšanas Iekārtas
McCULLOCH Dārza Tehnika
» McCulloch Dārza Traktori
» McCulloch Zāles Pļāvēji
» McCulloch Motorzāģi
» McCulloch Traktoru Piederumi
» McCulloch Pļaujmašīnu Piederumi
» McCulloch Motorzāģu Piederumi
» McCulloch Zemes Frēzes
» McCulloch Trimmeri
» McCulloch Lapu Pūtēji
» McCulloch Dzīvžoga Šķēres
GARDENA Dārza Tehnika
HONDA Dārza Tehnika
LASERLINER Mērierīces
APKURES TEHNIKA
» MASTER Sildītāji
» Čuguna Krāsniņas un piederumi
» THORMA Siltumkrāsniņas
» ACKERMAN Malkas Krāsnis
» Apkures Katli
» ALFA-PLAM Kamīnkrāsnis Centrālapkures Plītis
» Ferroli Alumīnija Radiatori
» Boileri
» FERROLI SILTUMTEHNIKA
Grīdas Segumi
» Dabīgā Linoleja Flīzes
» Dabīgais Linolejs
Koksnes Polimēra Dēļi
» Koksnes Polimēra Terases Dēļi
» Koksnes Polimēra Fasādes Dēļi
» Koksnes Polimēra Žoga Dēļi
Bostik Līmes, Hidroizolācija, Grīdas Betoni
» Bostik Tapešu Līmes
» Bostik Poliuretāna Hermētiķi
» Bostik Grīdas Pašizlīdzinošie Betoni
» Bostik Parketa Līmes
» Bostik Hidroizolācijas Materiāli
» Bostik Līmes Grīdas Segumiem
Zviedru krāsas
LANDORA Krāsas
Vannasistabas Hidroizolācijas Materiāli
Keramzīts
» Keramzīts
MEATBO Ūdens sūkņi un kompresori
» METABO Gaisa Kompresori
» METABO Ūdens Sūkņi
Elektroģeneratori
Sastatnes un trepes
» Sastatnes
» Trepes
Caurules
» PE-XA Caurules Siltajām Grīdām
» Polietilēna caurules HDPE PE100
» Kanalizācijas caurules PVC
Siltumnīcas
Piekaramie Griesti
» Piekaramo Griestu Minerālplāksnes


Izstrādāts: evolution.lv
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs Buvbaze.lv -
buvniecibas
portals